sobota, 22 listopada 2014

Bohaterowie

Głowni bohaterowie:

Eli Brawn - 19-sto letnia dziewczyna, która pochodzi z zamożnej rodziny. Wesoła, inteligentna i ciesząca się życiem. Dla niej rodzina jest najważniejsza. Lubi chodzić na imprezy i dobrze się bawić, ale nie jest typem imprezowiczki. W szkole jest lubiana i stara się wszystkim pomagać.
Cytat: " Nigdy nie wiadomo, cię Cię w życiu spotka. Najlepiej cieszyć się chwilą i nie patrzeć w przeszłość.
Harry Styles - 21-sto letni przestępca. Pseudonim "Loczek". Jest płatnym mordercą. Na swoim koncie ma wiele ofiar. Jest za doby aby ktoś go złapać. Żyję z chwili na chwilę. Uciekł z domu mając zaledwie 15 lat. Wychowała go ulica i aby przeżyć stał się mordercą. Najlepszym mordercą. Wszyscy chcą go wynająć, albo wszyscy próbują się go pozbyć. Nie słucha nikogo, nawet ludzi, którzy go wynajęli. Uważa, że jest własnym szefem i nikt nie ma prawa mu rozkazywać.
Cytat: " Ludzie dzielą na trzy rodzaje: pierwsi są ci szczęśliwi, drudzy: udają, że jest dobrze, a trzeci typ człowieka to ja go tworzę."Bohaterowie drugoplanowi:

Kris Brawn - 46 letni mężczyzna. Ojciec głównej bohaterki. Zamożny i wpływowy człowiek, który skrywa tajemnice przed swoją rodziną, ale mimo wszystko kocha ją nad życie i nie powoli aby ktoś ją skrzywdził.

Alice Brawn - 45 letnia kobieta. Matka głównej bohaterki. Od kilku lat choruję na białaczkę. Jednak z pomocą i wsparciem rodziny walczy z chorobą. Kocha swoją córkę i syna oraz męża. Jednak nic nie wie o tajemnicy swojego męża.Luke Brawn - 14-sto letni brat Eli. Chłopak z wieloma zainteresowaniami. Sport, muzyka i taniec to tym właśnie żyję chłopak. Mimo swoich zainteresowań znajduję czas dla przyjaciół i dla rodziny. Wesoły i miły chłopak, ale jest dość nieśmiały. Gdy znajdzie czas pojeździ jeszcze na desce.

Daniel Grand - 46 letni mężczyzna. Jest szefem jednej z mafii. Groźny i niebezpieczny mężczyzna, ale nie tak jak jego przeciwnik. Postanawia się zemścić na swoim wrogu w najbardziej okrutny sposób jaki mu przyjdzie do głowy."Gruby" - 37 letni facet, który jest "prawą ręką" pana Grand'a. Pomaga mu planować zemstę i z rozkazu szefa wynajmuję płatnego morderce. Nie cofnie się przed niczym, aby zadowolić szefa.

1 komentarz:

  1. Jezu kiedy 1 rozdzial!! 😍 Mozesz mnie informowac na moim blogu? neverlosehopeinyourself.blogspot.com/?m=1

    OdpowiedzUsuń